25 prill

Meta: Me 25 prill do të triumfojë demokracia

Meta: Me 25 prill do të triumfojë demokracia

Presidenti Ilir Meta deklaroi se 25 prilli “do të përmbysë me votë plebishitare klikën oligarkike, që rrjep dhe mashtron shqiptarët prej kohësh.” Përmes një postimi...