Afgane

37 afganë mbërrijnë në Shqipëri

37 afganë mbërrijnë në Shqipëri

37 afganë mbërritën në vend të enjten. Ata do të qendrojnë në qytetin studenti dhe më pas do të transferohen në hotelet e Durrësit dhe...

Mbërrin grupi i parë i afganëve

Mbërrin grupi i parë i afganëve

Grupi i parë i afganëve mbërriti të premten në Tiranë, rreth orës 03:00. Sipas Zërit të Amerikës mendohen të jenë 150 afganë. Shqipëria do të...

Kompania Airbnb strehon 20 000 afganë

Kompania Airbnb strehon 20 000 afganë

Kompania Airbnb do të strehojë 20,000 refugjatëve afganë në të gjithë botën, u shpreh themeluesi Brian Chesky në Tëitter të martën. "Zhvendosja refugjatëve afganë në...

Austria nuk pranon emigrantë afganë

Austria nuk pranon emigrantë afganë

Kancelari austriak Sebastian Kurz ka deklaruar se nuk do të pranojë emigrantën e Afganistanit. Ai theksoi se kjo nuk do të ndodhë gjatë qeverisjes së...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>