Agim Kajmaku

Gjykata lë në burg Agim Kajmakun

Gjykata lë në burg Agim Kajmakun

Gjykata e Tiranës la sot në fuqi masën e sigurisë arrest me burg për ish-kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku. Kajmaku, i cili ndodhet në arrati,...

Kryebashkiakët problematikë të Ramës

Kryebashkiakët problematikë të Ramës

Gazetari Artan Hoxha publikoi sot videon ku shfaqet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke marrë drogë në ambiente publike. Ky denoncim e çon në 6...

Prokuroria përfundon hetimet për Agim Kajmakun

Prokuroria përfundon hetimet për Agim Kajmakun

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, dhe ka dërguar dosjen në gjykatë. Akuzat që rëndojnë mbi Kajmakun janë ‘falsikimi...

1234