Agron Shehaj
Shehaj falendëron demokratët që e votuan

Shehaj falendëron demokratët që e votuan

Ish-kandidati për kreun e PD-së, Agron Shehaj, falenderoi të hënën demokratët që e votuan në zgjedhjet brenda partisë një ditë më parë. "Ju jam mirënjohës...

Rezultatet paraprake të zgjedhjeve në PD

Rezultatet paraprake të zgjedhjeve në PD

Zgjedhjet për kreun e ri të PD-së kanë përfunduar në orën 19.00 dhe ka nisur tashmë procesi i numërimit, sipas konfirmimit të kryetarit të Komisionit...

Agron Shehaj: PD duhet të jetë e hapur

Agron Shehaj: PD duhet të jetë e hapur

Agron Shehaj, kandidati për kreun e ri të PD-së, deklaroi në një konferencë për shtyp se Partia Demokratike duhet të reformohej dhe se nësë zgjidhej,...

1239

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>