Agron Shehaj
PD, Mashtrimi i paralajmëruar i Milot-Balldren

PD, Mashtrimi i paralajmëruar i Milot-Balldren

Partia Demokratike ka reaguar për anulimin e koncesionit të rrugës Milot-Balldren. Deputeti Agron Shehaj shprehet se “nuk e anulloi qeveria por denoncimet e opozitës dhe...

1456789

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>