AKEP
AKEP bllokon qasjen në platformën e njohur Medium

AKEP bllokon qasjen në platformën e njohur Medium

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) ka urdhëruar kompanitë e internetit të bllokojnë qasjen në platformën e njohur në gjithë botën medium.com. Medium.com është...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>