Aleksandar Vuçiç
Hoti njofton progres në dialogun me Serbinë

Hoti njofton progres në dialogun me Serbinë

Në përfundim të takimit me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç, kryeministri kosovar Hoti tha se në javët në vijim do të detajohen çështjet që do...

Nis takimi Hoti – Vuçiç në Bruksel

Nis takimi Hoti – Vuçiç në Bruksel

Ka nisur rreth orës 19:00 takimi mes kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç i ndërmjetësuar nga zyrtari i lartë i...

12349