Aleksandar Vuçiç
Presidentja e KE takim me Hotin dhe Vuçiç

Presidentja e KE takim me Hotin dhe Vuçiç

Presidentja e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen njoftoi se do të takohet me Kryeministrin e Kosovës Avdullah Hoti dhe Presidentin serb Aleksandar Vuçiç për...

123459