AMA

PD i kërkon SPAK të hetojë Armela Imerajn

PD i kërkon SPAK të hetojë Armela Imerajn

Partia Demokratike e quajti emërimin e Armela Imerajt në krye të Autoritetit të Medias Audiovizive “një kërcënim serioz për lirinë dhe pavarësinë e medias”. Deputetja...

1235

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>