Ambasada Amerikane
Pse nuk po denoncon Donald Lu?

Pse nuk po denoncon Donald Lu?

Ndërsa çështja Tahiri—Habilaj kishte shpërthyer në mediat shqiptare, Ambasada amerikane postoi një video në faqen e saj zyrtare në Facebook, në të cilën “Ambasadori Lu...

Çfarë nuk di Ambasadori Lu!

Çfarë nuk di Ambasadori Lu!

Ambasadori i SHBA në Tiranë ka folur dje sërish direkt dhe ashpër për një problem që po mban pezull vëmendjen publike për më shumë se...

Ambasadori pa kufje dhe opozita pa fokus

Ambasadori pa kufje dhe opozita pa fokus

Ambasadori Donald Lu është përpjekur dje që me gjuhë diplomatike të shmangë refuzimin e tij për kryetarin e ri të Kuvendit. Pa dhënë asnjë shpjegim,...

1 2