antisemitizmi

Boris Johnson dënon antisemitizmin në Britani

Boris Johnson dënon antisemitizmin në Britani

Kryeministri britanik, Boris Johnson deklaroi të dielën, përmes një statusi në rrjetin Twitter se antisemitizmi nuk ka vend në shoqëri. "Përpara Shavuot, unë qëndroj me...

PS propozon rezolutë për antisemitizmin

PS propozon rezolutë për antisemitizmin

Grupi parlamentar i Partisë Socialiste propozoi të hënën një rezolutë për anti semitizmin. Në një njoftim në faqen e Kuvendit, deputetët propozues Taulant Balla dhe...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>