Ardjan Capja

GJKKO nis gjyqin ndaj Capjave

GJKKO nis gjyqin ndaj Capjave

Gjykata e Posaçme ka nisur gjyqin ndaj Ardian Çapjes, Klajdi Dokolit, Etjen Canit, Jorgo Lekut, Florenc Çapjan dhe Ervis Bardhin për vrasjen e Gentian e...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>