ARMO
Rama thirrje naftëtarëve të dalin nga greva

Rama thirrje naftëtarëve të dalin nga greva

Kryeministri Rama i ka bërë thirrje naftëtarëve të dalin nga greva dhe të diskutojnë. Në një postim në Twitter, të premten, Kryeministri shkroi se: “Unë...

Kryemadhi letër SPAK: hetoni abuzimet në ARMO

Kryemadhi letër SPAK: hetoni abuzimet në ARMO

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i ka kërkuar Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion, SPAK, të verifikojë dhe të zbardhë përgjegjësitë e për mos pagesën e pagave...

1234