Asambleja Kombëtare

Mblidhet Asambleja Kombëtare e PS

Mblidhet Asambleja Kombëtare e PS

Partia Socialiste do të organizojë sot mbledhjen e Asamblesë Kombëtare, në orën 15:30, për të propozuar dhe zgjedhur organeve drejtuese të partisë. Asambleja do të...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>