Banda Avdylaj

Gjykata liron ish-deputetin socialist Arben Çuko

Gjykata liron ish-deputetin socialist Arben Çuko

Gjykata e Krimeve të Rënda lehtësoi sot masën e arrestit të ish-deputetit socialist Arben Çuko, nga ‘arrest shtëpie’ në ‘detyrim paraqitje’. Këtë vendim, gjykata e...

Kur Niçja flet me Volterin dhe i përgjon Bild-i

Kur Niçja flet me Volterin dhe i përgjon Bild-i

Sot gazeta gjermane më e madhe, e përditshmja Bild, publikoi përgjimet mes politikanëve shqiptarë dhe trafikantëve ndërkombëtarë të narkotikëve, Avdulajve të Shijakut. Kur mendoj tirazhin...

Të gjitha pazaret kriminale Dako-Avdylaj

Të gjitha pazaret kriminale Dako-Avdylaj

Gazeta gjermane Bild ka botuar përgjimet ndërmjet kryetarit të Bashkisë së Durrësit Dako dhe drejtuesit të bandës kriminale Astrit Avdylaj i arrestuar për trafik kokaine...