Banda Avdylaj
Gjykata shtyn seancën për dosjen 339

Gjykata shtyn seancën për dosjen 339

Gjykata e Posaçme Antikorrupsion vendosi sot të shtyjë për në 16 janar seancën për dosjen 339. Shkak u bë kërkesa e Astrit Avdylaj, anëtar i...

Gjykata liron ish-deputetin socialist Arben Çuko

Gjykata liron ish-deputetin socialist Arben Çuko

Gjykata e Krimeve të Rënda lehtësoi sot masën e arrestit të ish-deputetit socialist Arben Çuko, nga ‘arrest shtëpie’ në ‘detyrim paraqitje’. Këtë vendim, gjykata e...

Kur Niçja flet me Volterin dhe i përgjon Bild-i

Kur Niçja flet me Volterin dhe i përgjon Bild-i

Sot gazeta gjermane më e madhe, e përditshmja Bild, publikoi përgjimet mes politikanëve shqiptarë dhe trafikantëve ndërkombëtarë të narkotikëve, Avdulajve të Shijakut. Kur mendoj tirazhin...

Pesë gjëra që mësuam nga përgjimet Avdylaj-Dako

Pesë gjëra që mësuam nga përgjimet Avdylaj-Dako

Përgjimet e prokurorisë, të botuara nga gazeta gjermane Bild, japin një pamje dramatike të bashkëpunimit të ngushtë midis kryebashkiakut dhe kryetarit të PS-së Durrës Vangjush...

12

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>