Bankers Petroleum
Prokurori i Tahirit në ndihmë të Donald Lusë

Prokurori i Tahirit në ndihmë të Donald Lusë

Në një zhvillim, në dukje rutinë, drejtuesi i Prokurorisë së Shkodrës, Anton Martini, u transferua para disa ditësh prokuror në Prokurorinë e Krimeve të Rënda....

Çfarë fshihet pas Zharrëzës?

Çfarë fshihet pas Zharrëzës?

Qëndrojnë ditë natë aty. Shtrirë përdhe, në të ftohtin e shkurtit dhe shiun litar. Nuk largohen asnjë minutë. As nga vështrimet e habitura të qytetarëve...

Prokuroria nis hetimin për Bankers Petroleum

Prokuroria nis hetimin për Bankers Petroleum

Gazeta Panorama njofton se Prokuroria e Përgjithshme pak javë më parë ka nisur hetimet për kompaninë Bankers Petroleum në lidhje me lëkundjet e tokës në...

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>