Benjamin Netanyahu
Izraeli i rikthehet normalitetit me 5 prill

Izraeli i rikthehet normalitetit me 5 prill

Izraeli synon të hapë ekonominë në 5 prill ndërsa është në bisedime me Pfizer dhe Moderna për të prodhuar vaksinat në vend, njoftii të mërkurën...