Besa Shahini
Shkollat mbyllen deri më 23 mars

Shkollat mbyllen deri më 23 mars

Shkollat në vend do të mbyllen deri më datë 23 mars. Vendimi u morr për të ndaluar përhapjen e virusit në vend. Fëmijët dhe të...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>