Biden

Erdogan uron Biden për fitoren

Erdogan uron Biden për fitoren

Presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan uroi të martën Presidentin e zgjedhur të SHBA-ve Joe Biden. “Unë besoj se do të vazhdojë të punojë ngushtësisht...

Biden kryeson në Xhorxhia me 917 vota

Biden kryeson në Xhorxhia me 917 vota

Kandidati demokrat për president Joe Biden e kaloi me 917 vota presidentit Trump në Xhorxhia. Por gara ende nuk ka mbaruar. Biden duhet të fitojë...

Biden kryeson në 6 shtete të SHBA-ve

Biden kryeson në 6 shtete të SHBA-ve

Kandidati demokrat Joe Biden kryeson mbi presidentin Donald Trump në Miçigan. Ndërsa janë njësoj në Karolinën e Veriut, sipas sondazhit të kryer nga Reuters dhe...

Trump e akuzon Bidenin se merr drogë

Trump e akuzon Bidenin se merr drogë

Donald Trump akuzoi kandidatin demokrat për president Joe Biden se ai merr drogë, pa asnjë provë, në një intervistë në televizionin Fox News, të shtunën....

1345