Bilal Shehu
1 vit burg për foton Rama-Obama

1 vit burg për foton Rama-Obama

Shqiptaro- amerikani Bilal Shehu 48 vjeç, i cili pranoi që ka bërë në mënyrë të vullnetshme dhe me vetëdije dhurime dhe kontribute në fushatën presidenciale...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>