Bill Gates
Bill Gates merr vaksinën anti-Covid

Bill Gates merr vaksinën anti-Covid

Bill Gates, themeluesi i kompanisë Microsoft dhe një prej mbështetësve më të mëdhenj të vaksinës anti-covid, ka marrë dozën e parë të vaksinës. Në Twitter,...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>