Bjellorusi
Atletja bjelloruse kërkon strehim politik në Tokyo

Atletja bjelloruse kërkon strehim politik në Tokyo

Sportisja bjelloruse Krystsina Tsimanouskaya kërkoi strehim politik në Tokio, njoftoi media. Ajo është në kujdesin e autoriteteve japoneze dhe agjencisë së OKB -së për refugjatët,...

1238

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>