Bota
Sulm me armë në Nju Xhersi, 6 të vdekur

Sulm me armë në Nju Xhersi, 6 të vdekur

Gjashtë persona, mes të cilëve dhe një polic, u vranë në Nju Xhersi gjatë një përplasje me armë. Dy policë të tjerë u plagosën. Ngjarja...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>