Britani

Boris Xhonson del nga reanimacioni

Boris Xhonson del nga reanimacioni

Boris Xhonson, Kryeministri i Britanisë del nga reanimacioni. Por, ai do të vazhdojë të qendrojë në spital. Xhonson, 55 vjeç, u shtrua në spital më...

Ashpërsohen masat ndaluese në Britani

Ashpërsohen masat ndaluese në Britani

Britania ka vendosur zgjatjen dhe ashpërsimin e masave ndaluese edhe për javën e ardhshme. Qeveria pritet të ndalojë qarkullimin me makina në distanca të largëta,...

1789

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>