Britania e Madhe
Franca hap kufijtë me Britaninë e Madhe

Franca hap kufijtë me Britaninë e Madhe

Franca hapi kufijtë me Britaninë e Madhe këtë të mërkurë, pavarësisht se Komisioni Europian rekomandoi mbylljen e kufijve me të. Të gjithë qytetarë francezë dhe...

123456

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>