Britania e Madhe

Numri i vdekjeve në Britani kalon 10 000

Numri i vdekjeve në Britani kalon 10 000

Mbretëria e Bashkuar raportoi sot 10, 612 vdekje nga koronavirusi, vetëm në spitale, me një rritje ditore prej 737 vdekjesh. Duke u bërë kështu vendi...

Britania zyrtarisht jashtë BE-së

Britania zyrtarisht jashtë BE-së

Pas 47 vitesh si një nga bashkëthemelueset e Bashkimit Evropian, Mbretëria e Bashkuar la zyrtarisht unionin mbrëmjen e së premtes. Lëvizjet pro dhe kundër largimit...

13456

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>