Danimarka
Danimarka mbyllet gjatë pushimeve të fundvitit

Danimarka mbyllet gjatë pushimeve të fundvitit

Danimarka do të mbyllet gjatë Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri për të kufizuar përhapjen e koronavirusit, ka njoftuar kryeministrja Mette Frederiksen. Qendrat tregtare do të...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>