Delegacioni i BE
Kush mund ta mbajë Edi Ramën në kontroll?

Kush mund ta mbajë Edi Ramën në kontroll?

Pas zgjedhjeve parlamentare të 25 qershorit, Partia Socialiste (PS) mori pushtetin me shumicë të plotë dhe do të formojë qeverinë e vetme - një zhvillim që vendi...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>