Donald Trump
Biden kryeson me 5, 587 vota në Pensilvani

Biden kryeson me 5, 587 vota në Pensilvani

Kandidati demokrat Joe Biden kryeson ndaj presidentit aktual Donald Trump me 5, 587 vota në shtetin e Pensilvanisë. Sipas projeksioneve të Associated Press, Joe Biden...

Garë e ngushtë, Biden kryeson me 12 vota

Garë e ngushtë, Biden kryeson me 12 vota

Presidenti Trump dhe Joe Biden janë shumë afër me njëri tjetrin për të shpallur fitoren. Numërimi i votave vazhdon në shumë vende kyçe dhe rezultati...

1234510

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>