Dosja 339
GJKKO lë në burg 17 persona të dosjes 339

GJKKO lë në burg 17 persona të dosjes 339

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar la në burg të hënën 17 persona të përfshirë në dosjen 339, pas përfundimit të hetimeve...

12

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>