droga
Italia tjetër, ajo që e do Shqipërinë

Italia tjetër, ajo që e do Shqipërinë

Drejtoria Antimafa e Kalabrisë dhe Guardia di Finanza në bashkëpunim me doganat italiane zbulua, para dy ditësh, 19 kilogramë kokainë të fshehur në një ngarkesë...

Vazhdojnë të kapen mijëra kilogramë kanabis

Vazhdojnë të kapen mijëra kilogramë kanabis

Sot, policia greke kapi një ton kanabis sativa dhe arrestoi gjashtë shtetas shqiptarë dhe një shtetas grek. Sipas policisë greke droga kishte ardhur nga Shqipëria....

1 2 3 4 5