Edi Rama
Rama kujton 5 Majin: Respekt përjetësisht

Rama kujton 5 Majin: Respekt përjetësisht

Kryeministri Edi Rama kujtoi të mërkurën 5 Majin, Ditën e Dëshmorëve. Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan: “Mirëmëngjes Shqipëri. Respekt përjetësisht”. Më herët Meta...

17 orë më parë
Rama fton Bashën për bashkëpunim

Rama fton Bashën për bashkëpunim

Në një reagim pas një deklarate të ashpër të kryedemokratit Basha, që e quajti qeverinë regjim Rama-Doshi-Rakipi dhe u shpreh për vazhdimin e betejës për...

dje, 12:15
123203