Edi Rama
Rama, Basha — Reagimet pas protestës

Rama, Basha — Reagimet pas protestës

Sot, kanë dhënë konferenca për shtyp Kryeministri Edi Rama dhe Kryeopozitari Lulzim Basha. Në konferencën e tij të zhvilluar në drekë, Kryeministri i bëri thirrje...

1 2 3 4 68