Edi Rama
Rama: Oferta e Europa Nostra-s qesharake

Rama: Oferta e Europa Nostra-s qesharake

Kryeministri Rama tha se arsyeja përse nuk i ka kthyer përgjigje letrës së organizatës Europa Nostra për të restauruar teatrin Kombëtar sepse oferta iu duk...

Rama leksion opozitës si të veprojë

Rama leksion opozitës si të veprojë

Kryeministri Rama i ka dhënë një leksion opozitarizmi Partisë Demokratike, e cila “po vazhdoi kështu do humbasë edhe më thellë herën e ardhshme dhe do...

Basha: Rama peng i oligarkëve

Basha: Rama peng i oligarkëve

Kryetari i PD-së Lulzim Basha pohoi se Kryeministri Rama është peng i oligarkëve. “Ai shfrytëzoi edhe pandeminë për të vjedhur, për të shkaterruar teatrin, për...

1 2 3 4 5 126