edvin prifti

Mjeku Prifti sqaron burimin e € 220 mijë

Mjeku Prifti sqaron burimin e € 220 mijë

Mjeku kardiokirurg Edvin Prifti i pezulluar nga detyra pas hetimeve të SPAK sqaroi burimin e parave të gjetura nga SPAK në banesën e tij. “S’kam...

SPAK i sekuestron 250 mijë euro mjekut të QSUT

SPAK i sekuestron 250 mijë euro mjekut të QSUT

SPAK i ka sekuestruar 250 mijë euro dhe 16 milionë lekë mjekut kardiokirurg të QSUT, Edvin Prifti. Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion njoftoi të enjten hetimet mbi...

12