Elton Arbana
Të gjitha pazaret kriminale Dako-Avdylaj

Të gjitha pazaret kriminale Dako-Avdylaj

Gazeta gjermane Bild ka botuar përgjimet ndërmjet kryetarit të Bashkisë së Durrësit Dako dhe drejtuesit të bandës kriminale Astrit Avdylaj i arrestuar për trafik kokaine...