Emigracioni i Paligjshëm
Rama justifikon emigrimin me tezat e 1991-shit

Rama justifikon emigrimin me tezat e 1991-shit

Shqipëria është vendi me numrin më të lartë të azilkërkuesve në vendet e BE-së në veçanti në Holandë, Belgjikë dhe Francë. Çështje e emigracionit shqiptar...

Rama — Mos u shqetësoni për emigracioni

Rama — Mos u shqetësoni për emigracioni

Kryeministri Rama i ftuar sot në konferencën e organizuar nga INSTAT mbi “Sfidat e emigracionit”, u shpreh se nuk ka arsye pse të shqetësohemi për...

Në Sanremo fiton Meta dhe humb Rama

Në Sanremo fiton Meta dhe humb Rama

Ermal Meta fitoi Festivalin e Sanremos me një këngë politikisht korrekte që flet për terrorizmin dhe denoncon kotësinë e tij. Gjithashtu Meta u prezantua si...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>