Emigrante
Kapen 7 emigrantë të paligjshëm në Lezhë

Kapen 7 emigrantë të paligjshëm në Lezhë

Policia arretoi një 27-vjeçar dhe ndaloi 7 emigrantë të paligjshëm në Lezhë, të hënën. Personi i arrestuar me iniciale B.D po i transportonte emigrantët me...

1235

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>