Emri i Maqedonise
Maqedonia pranë anëtarësimit në NATO

Maqedonia pranë anëtarësimit në NATO

Me nënshkrimin e marrëveshjes me Greqinë, Maqedonia nuk do të ketë vetëm një emër të ri, por shumë shpejt mund të bëhet dhe anëtare e...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>