Erdogan
Rama viziton Turqinë, 2 herë në 5 muaj

Rama viziton Turqinë, 2 herë në 5 muaj

Kryeministri Edi Rama do të vizitojë të mërkurën pasdite Turqinë. Lajmi u dha në media. Ende nuk ka një njoftim zyrtar mbi vizitën dhe arsyet...

Rama: Nuk ka influencë të Turqisë në Shqipëri

Rama: Nuk ka influencë të Turqisë në Shqipëri

Turqia nuk ka asnjë influencë në Shqipëri, pavarësisht marrëdhënieve të mira me Turqinë dhe Pesidentin Erdogan, theksoi Kryeministri Rama në konferencën "SOU4YOU - Afrimi i...

12348

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>