Erion Veliaj
Kompania Fusha fiton tenderin për Piramidën

Kompania Fusha fiton tenderin për Piramidën

Bashkimi i kompanive Fusha dhe Edil-Al, dy prej kompanive më të afërta ta dyshes Rama-Veliaj, ka fituar tenderin e Bashkisë Tiranë për të rikonstruktuar tërësisht...

PD padit Veliajn për shpifje ndaj Bashës

PD padit Veliajn për shpifje ndaj Bashës

Partia Demokratike ka paditur në gjykatë kryetarin e Bashkisë, Erion Veliajn për shpifje ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha. PD në padinë drejtuar gjykatës, shprehet...

1 2 3 41