Erion Veliaj
Erion Veliaj, themeluesi i kitsch-it rilindas

Erion Veliaj, themeluesi i kitsch-it rilindas

Unë mund t’i mbijetoja shumë kollaj vuajtjeve dhe varfërisë në komunizëm. Por e kisha të pamundur t’i mbijetoja kitschit komunist. Në botën e teveqelëve të...

1 2 3 4 37