EULEX
EULEX kontrollon zyrat e PDK-së

EULEX kontrollon zyrat e PDK-së

Sipas gazetës kosovare Koha.net, zyrtarë të EULEX-it u futën brenda selisë së PDK-së në Prishtinë, të premt Vetura të EULEX-it u panë në oborrin e...

Zgjatet misioni i EULEX-it në Kosovë për një vit

Zgjatet misioni i EULEX-it në Kosovë për një vit

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe përfaqësuesi i Bashkimit Evropian Josep Borrell kanë vendosur zgjatjen teknike njëvjeçare të mandatit të misionit të Misionit të Bashkimit...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>