Facebook
Të gjithë duan të bëhen ‘influencer’

Të gjithë duan të bëhen ‘influencer’

Numri i njerëzve në kërkim të famës në internet ka shpërthyer gjatë pandemisë. Pothuajse kushdo tani kërkon të bëhet një ndikues, dhe markat po hedhin...

1235

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>