Facebook
Facebook ndalon publikimin e lajmeve në Australi

Facebook ndalon publikimin e lajmeve në Australi

Facebooku lajmëroi të mërkurën se do të ndalojë publikimin e lajmeve nga përdoruesit dhe agjensitë e lajmeve në Australi. Kryeministri Australian Scott Morrison i quajti...

Facebook emëron përfaqësues në Turqi

Facebook emëron përfaqësues në Turqi

Facebook tha të hënën se ka filluar procesin e emërimit të një përfaqësuesi në Turqi në përputhje me një ligj të ri të mediave sociale...

12345

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>