Facebook
Facebook do t’i paguajë €106 milion Francës

Facebook do t’i paguajë €106 milion Francës

Facebook do t’i paguajë 106 milion euro në taksa dhe gjoba qeverisë franceze, raporton Politico.eu "[Facebook] arriti një marrëveshje me autoritetet tatimore për vitet 2009-2018,...

12345

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>