FMN
Raporti i FMN: shqetësimet dhe gjetjet kryesore

Raporti i FMN: shqetësimet dhe gjetjet kryesore

FMN ka publikuar raportin e radhës mbi ekonominë shqiptare. Gjetjet kryesore të raportit janë: Gjenda e financave publike shqiptare, e rënduar pas pandemisë dhe tërmetit, ishte...

1235

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>