Franca
Franca hap kufijtë me Britaninë e Madhe

Franca hap kufijtë me Britaninë e Madhe

Franca hapi kufijtë me Britaninë e Madhe këtë të mërkurë, pavarësisht se Komisioni Europian rekomandoi mbylljen e kufijve me të. Të gjithë qytetarë francezë dhe...

Franca proteston kundër islamofobisë

Franca proteston kundër islamofobisë

Qindra qyetarë në Francë kanë protestuar të shtunën kundër islamofobisë.  Shoqatat myslimane janë bashkuar në tubim, duke protestuar kundër të ashtuquajturit "projekt-ligj anti-separatizëm". Ligji synon...

13456711

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>