Gjermania
Gjermania zgjat izolimin deri në 28 mars

Gjermania zgjat izolimin deri në 28 mars

Gjermania do të zgjasë masat e izolimjt deri në 28 mars por do të lehtësojë disa masa. Kështu dyqanet jothelbësore dhe bizneset e tjera të...

123458

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>