Gjirokaster
Humbin jetën 2 elekriçistë në Gjirokastër

Humbin jetën 2 elekriçistë në Gjirokastër

Dy elektriçistë kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti mëngjesin e së mërkurës. Viktimat janë Selfo Kallfa dhe Dini Isaraj. Ngjarja ka ndodhur në...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>